PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Vážení přátelé,

dovoluji si Vám představit naši firmu FIALA Stolařství, s. r. o. .

Firma se zabývá zakázkovou výrobou stavebních a nábytkových výrobků ze dřeva a plošných materiálů. Celá organizace klade vysoký důraz na kvalitu svých výrobků a služeb, o čemž svědčí řada spokojených zákazníků. 

Hlavním předmětem činnosti jsou:

   okna – eurookna, špaletová okna, okna do historických budov

   vchodové dveře – eurodveře, zakázkové vzory

   interiérové dveře – masivní, dýhované

   schodiště – samonosné, obklady betonových schodišt, vřetenové, zábradlí

   nábytek – pro domácnosti, kancelářský nábytek

 

Výroba se realizuje v malé vesnici Podhradní Lhota v Hostýnských vrších ve výrobních prostorách o rozloze cca 600 m2

Firma provádí komplexní dodávky pro novostavby a rekonstrukce staveb fyzických a právnických osob.

Hlavním cílem je co možná nejvyšší kvalita výrobků a prodávaných služeb. Tuto kvalitu zabezpečuje moderní výrobní zařízení, ale také odborná vybavenost všech pracovníků, kteří společně usilují o další inovace a modernizaci výroby a produktů. Díky dobrým službám má firma mnoho spokojených zákazníků, kteří se často vracejí při nových zakázkách.

 

          

 

HISTORIE

 

            Stolařská dílna byla založena v roce 1997 Davidem Fialou, který tak obnovil rodinnou tradici. V malé obci Podhradní Lhota v Hostýnských vrších tak znovu otevřel tradiční výrobu stolařských výrobků ze dřeva. Mohl tak navázat na dobrou pověst svého dědy Ferdinanda Fialy, který v předválečném období byl nejen v okolí vyhlášeným stolařem. Kromě tradiční výroby oken, dveří, schodů a nábytku, Ferdinand Fiala realizoval kompletní nástavbu a zařízení pro komediantské vozy. Za zmínku také stojí výroba dřevěného tobogánu na matějskou pouť v Praze.

Po roce podnikání David Fiala založil s Tomášem Kubějou sdružení podnikatelů a rozšířili svou výrobu. Postupem času se ještě firma rozšířila o další rodinné společníky a od roku 2006 firma vystupuje pod názvem FIALA STOLAŘSTVÍ. V roce 2010 firma změnila svou právní subjektivitu na FIALA Stolařství, s. r. o.

Vzhledem k tomu, že firma začínala na výrobních zařízeních a ve výrobních podmínkách z předválečného období po Ferdinandu Fialovi, bylo třeba vysokých investic do modernizace. Tyto investice sebou přináší zkvalitnění výroby a nabízených služeb. V roce 2009 byla postavena nová výrobní hala s výrobními prostory o rozloze 600m2.

 

 

 

Přijďte se o kvalitě našich služeb přesvědčit na adresu Podhradní Lhota 13, 768 71. viz Kontakt

Anketa

Líbí se Vám náš nový web?

Ano, je hezký (1 581)
70%

Ne, potřebuje doladit (665)
30%

Celkový počet hlasů: 2246

Aktuality

Hledáme obchodní partenery

10.03.2010 11:18
Vážení obchodní přátelé, hledáme nové obchodní partnery pro prodej našich oken a dveří. Kontaktujte nás telefonicky na tel.: 724 713 250, nebo emailem na: fialastolarstvi@email.cz  
Celý článek
<< 1 | 2 | 3